GANS lašai ir kapsulės

135 EUR

(be mokesčių ir be pvm)

Susidomėjus prekėmis kreipkitės: uabsatya@gmail.com

GANS dalyvavimo programa

Nuolaida perkant didesnį kiekį

Kiekis Kaina Sutaupote
2 155,00 EUR Iki 10,00 EUR
3 150,00 EUR Iki 30,00 EUR
4 145,00 EUR Iki 60,00 EUR
5 140,00 EUR Iki 100,00 EUR
6 135,00 EUR Iki 150,00 EUR
Kiekis

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Pristatymo laikas 90 dienų.

GANS dalyvavimo programa apima informacijos, susijusios su GANS bandomosiomis medžiagomis, rinkimą. Dalyvaudami šioje programoje, pateiksite savo patirtis (kartu su kitais duomenimis), susijusias su GANS bandomosiomis medžiagomis.

Ši informacija bus naudojama žmonijos labui. Jei norėtumėte prisijungti prie GANS dalyvavimo programos su GANS medžiagomis, kurias patys pagaminote, prašome pasirinkti toliau patektą parinktį (TIK Programa – nesiunčiamos jokios GANS bandomosios medžiagos). GANS bandomosios medžiagos.

Sudaro 2 GANS kapsulių pakuotės.Įskaitant GANS lašus. Pasirinkite savo pakuotę ir užbaikite pirkimo procesą. Po paaukojimo, prašome atsiųsti el. laišką šiuo adresu:

payments@keshefoundation.org

Per 30 dienų po paaukojimo, Keshe Fondo klientų aptarnavimo skyrius Jums atsiųs el. laišką, kuriame bus pateiktos instrukcijos, kaip pildyti teikiamą paraišką ir sutikimo nesiimti teisinių veiksmų formą. Paraiška ir sutikimo nesiimti teisinių veiksmų forma turi būti užpildytos prieš išsiunčiant GANS bandomąsias medžiagas. GANS bandomosios medžiagos bus išsiųstos per 90 dienų nuo paraiškos apdorojimo.

PASTABA: GANS dalyvavimo programa yra paremta aukomis. Atliekant pirkimą, 135 EUR už pakuotę auka yra pridedama į krepšelį. Auka nėra grąžinama. Tikroji produktų išvaizda gali skirtis nuo pavaizduotos paveikslėliuose.

GANS dalyvavimo atsakomybės apribojimai (Disclaimer)

Apibrėžtys: Keshe: Keshe reiškia Stichting Keshe Fondą, Keshe Fondą, p. Mehran Tavakoli Keshe asmenį ir (ar) jo filialus arba atstovus, be apribojimų.
GANS bandomosios medžiagos: GANS bandomosios medžiagos reiškia GANS lašus, GANS kapsules ir GANS skystį. Ši informacija yra susijusi su GANS bandomųjų medžiagų bendrosiomis sąlygomis, naudojimu, tvarkymu ir nuosavybe, esant toliau pateiktiems apribojimams ir sąlygoms: Mūsų GANS bandomosios medžiagos yra gaminamos išskirtinai pramoniniais, ne medicinos tikslais. Mes neprisiimame atsakomybės, aiškiai išreikštai ar numanomai, dėl mūsų medžiagų naudojimo prekybai, sveikatinimui ar jų tinkamumo naudoti medicinos tikslais. Mes negarantuojame ir nepareiškiame, kad mūsų gaminamos medžiagos atitinka kokybės standartus, kurie gali būti reikalingi medžiagoms, skirtoms naudoti medicinos tikslais. Mes nesiekėme ir negavote jokių nurodymų iš JAV maisto ir vaistų administracijos ar kitų panašių organizacijų dėl mūsų produktų saugumo ar veiksmingumo naudoti medicinos tikslais. Mes neturime patirties medicinos prietaisų ar kitų medicinos produktų srityje. Be to, mes neteigiame, kad pateikta informacija be apribojimų yra išsami, teisinga, tiksli, naujausia ar neklaidinanti. Asmenys, norintys vertinti ar naudoti mūsų produktus medicinos tiksliais turi pasikliauti savo pačių medicinos ir teisės žiniomis, ir tokie asmenys išskirtinai prisiima atsakomybę dėl mūsų produktų tinkamumo naudoti bet kokiais, su medicina susijusiais, tikslais. Kartkartėmis Keshe pateikiami apibendrinantys teiginiai per žiniasklaidos priemones nėra laikomi patarimais dėl sveikatos būklių ir jų gydymo. Tokia informacija nėra patariamojo pobūdžio ir todėl neturėtų būti laikoma kaip tokia.

Garantijų apribojimai. Keshe teikiama medicininė informacija yra pateikiama taip, “kaip yra”, be jokio teigimo ar garantijų, aiškiai išreikštų ar numanomų. Keshe neteigia ir neteikia garantijų, susijusių su informacijos apdorojimu dėl medžiagų ar jų naudojimo. Profesinė pagalba. Neturėtų būti pasikliaujama Keshe kaip alternatyva gydytojo ar kito profesionalios sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo konsultacijai. Jei turite konkrečių klausimų dėl sveikatos būklės, pasikonsultuokite su savo gydytoju ar kitu profesionalios sveikatos priežiūros paslaugų teikėju. Jei manote, kad turite tam tikrų sveikatos sutrikimų, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Dėl informacijos, gautos iš Keshe šaltinių, niekada neturėtumėte atidėlioti konsultacijos su sveikatos priežiūros specialistu, ignoruoti gydytojo patarimų ar nutraukti gydymo.

Atsakomybė. Niekas šiame medicininės atsakomybės apribojimo pareiškime negali apriboti mūsų atsakomybės jokiu galiojantiems įstatymams prieštaraujančiu būdu, arba atmesti bet kokius mūsų įsipareigojimus, kurie negali būti atmesti pagal galiojančius įstatymus. Jokiomis kitomis aplinkybėmis Keshe neatsako už bet kokias patirtas išlaidas, žalą ar nuostolius (tiesioginius ir netiesioginius, pasekminius, susijusius su sveikata, specialius, ekonominius ar finansinius, įskaitant bet kokį pelno praradimą), kad ir kokie jie būtų, jei jie patirti naudojant bet kokią informaciją ar GANS bandomąsias medžiagas. Su Keshe susijusi informacija gali būti netiksli. Keshe neatsako už bet kokios pateiktos informacijos atnaujinimą ar taisymą, nesvarbu, ar tai įvyko dėl klaidos, neteisingai perteiktos informacijos, nesusipratimo ar bet kokios kitos priežasties.

Autorinės teisės: Viso šiame dokumente pateikto turinio (įskaitant vaizdo įrašus ir paveikslus) bei Keshe pranešimų autorinės teisės priklauso Keshe ir gali būti naudojamos tik pagal licenciją, remiantis 1988 m. Autorių teisių kūrimo ir patentų įstatymo nuostatomis.

Elektroninis dokumentas (veikimo paaiškinimas):

Jį galite rasti paspausdami čia

* Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Pristatymo laikas 90 dienų.