Verginijus, Klaipėda

Skaudėjo kairės kojos kelieno vidinę pusę.Nepadėjo nei masažai, nei kremai.Panaudojus diržą “ PainPad“ apie 5-7 minutes, skausmas netikėtai praėjo ir nebegrįžta. Dėkingas šitam stebuklui labai, labai…
Siūlau išbandyti visiems.Užsidėjus diržą, pradėjau jaustis šilumą po juo.Praėjus tam tikram laikui šiluma dingo ir pasijaučiau sveikas.
Klientas Verginijus.

Eglė, atsiliepimas

Iš pradžių per 1-ą procedūrą nepajutau ypatingo poveikio. Skausmas dešiniame klube atrodo, kad nė kiek nesumažėjo. Kreipiausi dėl ūmaus neaiškios kilmės skausmo, nes buvo sudėtinga net vaikščioti. Praėjus 3-4 valandoms po procedūros, skausmas pradėjo rimti. Tame tarpe dar gavau atpalaiduojantį masažą su et.aliejais ( Young Living) ir vakare skausmo baimė buvo tik galvoje, o klube ramybė. Sumotyvavo ši patirtis lankytis toliau į procedūras. Tas po dviejų dienų pertraukos  vėl atėjau. Dėkoju už šią galimybę ir pagalbą.

Eglė

2017 m rugsėjo 10 d.

Aušra

Labas vakaras, Vitaliau
dar kartą noriu padėkoti už procedūras ,,pieštuku“. Padeda tikrai. Taip pat ir Audra, kuri lankė pas Jus kursus man padeda su TETA ,,valytis“ iš emocijų ir įsitikinimų. Rankos tvarkosi stebuklingai… pirštai lankstosi be skausmo.
Vitaliau noriu prašyti, gal kada, kai turėsite ,,Pieštuką“ pardavimui labai norėčiau įsigyti-net 2 vnt. Mano draugė taip pat turi problemų su sąnariais.
Pagarbiai,
Aušra, Kaunas

Admino atsakymas Galinai

Miela, Galina. Rusų kalba aprašymo nerasite, nes Rusijoje apie tai dar nežinoma. Tai naujas visoje Žemėje ( tai planeta, kurioje gyvename) produktas, kaip ir technologijos. Čia naudojama „tradiciniams“ fizikams nežinomos materijos koncentravimo forma. Ši materija vadinama pirmine, iš jos atsiranda kvarkai- žinomos elementarios dalelės , iš jų formuojasi neutronai ir t.t . Organizmo ląstelės, taip vadinamos pirminės energijos įtakoje tiesiog sugrįžta į balansą, išnyksta dauguma lėtinių ligų. Tikiu, kad apie tai taps žinoma ir Rusijoje, ir greitu laiku rasite aprašymų ir savo mėgstama kalba. Pieštukas yra sertifikuotas CE.
UAB SATYA yra vieninteliai oficialūs šių technologijų populiarintojai Lietuvoje. SATYA Optikose jūs skausmo pieštuko veikimą galite išbandyt nemokamai. Ši akcija neterminuota.

galina

tokio daikto niekur nerandu rusiskai, is vis rusu kalba nerasta jokiu atsiliepimu. kazkas apgaudineja zmones, reikes perduot i tam tikras instancijas jus

Aurelija

Panaudojus skausmą malšinantį pieštuką ķeleta kartų išnarintos kojos skausmas dingo, dabar galiu lengvai vaikščioti nejaučiant jokio diskomforto.Visiems kurie jaućiate negalavimus, skausmus rekomenduoju padandyti, liksite nustebinti.

Aurelija, Kaunas
2017 08 18

Jūratė

Pasinaudojus šiuo skausmą malšinančiu pieštuku nugaros nervo šaknelių uždegimas praėjo per kelias valandas, be vaistų!
2017-08-15

Jūratė, Lietuva

Elena

Panaudojus skausmą malšinantį pieštuką vakare ir ryte nereikėjo gerti vaistų nuo skausmo, skausmas tapo mažesnis.
2017 08 11

Elena

Kaunas

Veronika

Skaudėdavo nugarą stuburo srityje, ypač jeigu pasilenkdavau, negalėjau nešti svorio daugiau nei 2kg. po keturių apsilankymo kartų skausmas sumažėjo. Man taip pat skauda kojų keliai (artritas), naudoju tepalus, bet pastebėjau, kad ir kelių skausmas sumažėjo.
2017 07 28

Veronika, Kaunas

Kristina

Skauda nugarą ties mentimis. Prisėdus prie kompiuterio apie 15min. pradedu jausti skausmą. Po procedūrų galiu dirbti prie kompiuterio be skausmo apie 1,5val !
2017 07 28

Kristina , Kaunas

Heather

Pain Pen pašalino dešimt metų kamavusį kelio skausmą
Heather su „Montana Keshe Group“ – 2011 m. Vasario 12 d. Arlee, Montana, JAV
Pačios geriausios naujienos! Heather vakar gavo „Pain Pen“ siuntinį į namus. Ji kenčia nuo ilgamečio kelių skausmo, kuris trunka jau dešimt metų. Prietaiso  veiksmingumas buvo juntamas po penkiolikos minučių nuo pirmo panaudojimo, ji šią priemonę naudojo abiems keliams ir pajuto, kad skausmas sumažėjo. Šį įsisenėjusį skausmą ji apibūdino, taip pat  pat nemalonų, kaip įsisenėjęs dantų skausmas. Prieš tai ji net negalėjo prisiliesti, o dabar skausmo lyg nebūta.
OHO! Tai fenomenalu! Mes taip džiaugiamės!

Džeris

Visai neseniai tik įsigijau iš jūsų „Pain Pen“, aš išbandžiau šią priemonę ant draugo, kuris juto skausmą pečių srityje. Aš paskolinau šią priemonę vos 1 minutei ir skausmas praėjo! Kitas draugas ilgą laiką juto lėtinius skausmus kaklo ir nugaros srityse ir po šio preparato naudojimo pastebėjo nedidelį pagerėjimą. Manau, kad jis turės jį naudoti dažniau.
Geriausi linkėjimai,
Džeris 2016 m. Birželio 17 d

Nancy Hitchcock

Pain Pen puikiai veikia! Aš galiu patvirtinti, kad ši priemonė padėjo sumažinti skausmą artrito kamuojamose rankose bei keliuose .Tai taip pat sumažino diskomforto jausmą tulžies pūslėje. Šis prietaisas man padėjo pašalinti skausmą šlaunyje ir tai padarė visam laikui…ir viskas mažiau nei per savaitę! Kitas žingsnis yra, kad aš planuoju gerti vandenį prisotinta Pen preparatu, kad sužinočiau, kaip tai padeda ląstelėms! Aš taip pat jaučiuosi ramesnė, nes pagerėjo mano poilsio ir miego kokybė. Pastebiu  ryškų kontrastą, tarp to, ką jaučiu dabar,  ir   iki  kol pradėjau naudoti šią priemonę! Aš paprastai nesirūpinu, kokias priemones  naudoti, bet šį kartą yra kitaip! Tiesiog įsimylėjau Pen!
Nancy Hitchcock 2016 m. Birželio 11 d

Demitra

Aš paskolinau „Pain Pen“ savo kaimynui kai sužinojau, kad ji vis dar kenčia nuo ilgamečio skausmo dilbyje po prieš 4 mėnesius patirto sužalojimo. Prieš tai dar vakar ryte galėjau pastebėti, kad ji vis dar sunkiai lenkė ranką per alkūnės, taip pat negalėjo pasukti savo peties, bet akivaizdžiai mačiau pastangas bei norą jaustis geriau. Aš negalėjau nepastebėti besikaupiančių ašarų jos akyse, kaip ji bandė mankštinti savo ranką. Nereikia nė sakyti, kad aš jai papasakojau jai apie „Pain Pen“ ir paklausiau, ar ji norėtų išbandyti – ji atsakė, kad tikrai taip.
Po kelių valandų, kai ji užėjo vėl pas mane į svečius, ji parodė man, kaip ji dabar gali sulenkti alkūnę ir išpakelti ją iki veido. Ji tai padarė naudodama kitą ranką, kad pakeltų savo sužalotą ranką aukštyn, bet tai, kad ji galėjo tai padaryti, buvo labai nuostabu. Sąžiningai buvo sunku patikėti, tačiau ji atrodė tikrai patenkinta šiuo rezultatu ir daug labiau savimi pasitikinti nei ryte. Tačiau taip pat buvau priblokštas, manydamas, kaip atrodė, o ji buvo stipri ir tvirta, ne taip kaip anksčiau. Aš tikrai nesitikėjau, kad galima pasiekti tokių greitų rezultatų, ypač dėl to, kad mano sūnaus sveikatos būklė dar nepagerėjo. Ši kaimynė yra viresnio amžiaus meksikietė man padėjo patikėti, kad šis, iš pirmo žvilgsnio atrodytų paprastas prietaisas (nors jai visai tai nesvarbu), kažkaip sugebėjo pagelbėti ir numalšilti patiriamą skausmą.
Demitra 2016 m. Birželio 3 d

Valentinas

Esu platintojas iš Bulgarijos dirbantis – UAB „IMEKSTRA“, Valentinas Kandjikovas. Aš nusiųsdavau „Pain Pen“ savo klientams iš Rousse miesto Bulgarijoje.
Man buvo pranešta, kad kliento, kuriam siunčiu prietaisą, yra ištinę abi kojos, o  dešinę koją skauda nuolat . Jis  nuo 2002 m. nuolat vartoja vaistus nuo skausmo.
Nuo 2016-04-23 „Pain Pen“ yra mano kliento rankose. Aš paprašiau jo periodiškai informuoti mane apie savo sveikatos būklę bei pokyčius.
Taigi 2016 m. Balandžio 4 d. buvo praėjusios  11 dienų nuo „Pain Pen“ vartojimo pradžios, klientas man paskambino ir pasakė:
1. Nuo Pen vartojimo pradžios jau  praėjo 11 dienų. Aš  sumaniau išbandyti šią prietaisą, nes nebenorėjau vartoti jokių vaistų nuo skausmo, kuriuos nuolat vartojau nuo 2002 metų. Atsiprašau, bet noriu visiems paskelbti, kad nuo šiol vaistininkai praradote mane kaip klientą.
2. Patinimas ir sunkumas kojose dingo tiesiog be pėdsako.
3. Skausmas keliuose žymiai sumažėjo – tikiuosi, kad per kitas 10 dienų jis visiškai išnyks.
Asmeniškai aš labai džiaugiuosi šiuo prietaisu bei šiais rezultatais.
Dėkojame p. Keshe
Su pagarba,
UAB „IMEXTRA“
Valentinas Kandjikovas

Aleksandras Vaisas

Sveiki Richard,
Mano mama yra 92 metų amžiaus, jos pagrindinė problema yra skausmas dešiniosios kojos klube dėl susidėvėjusios kremzlės. Dėl savo amžiaus jai būtų per daug pavojinga rinktis operaciją . Jos klubo būklė buvo itin prasta, todėl ji nejausdavo skausmo tik ilsindama kojas, gulėdama. Todėl aš jai nusipirkau Pain Pad. Aš tikėjausi, kad ši priemonė jai padės ir per dvi dienas po naudojimo ji iš tikrųjų pradėjo jaustųsi daug geriau ir nei bet kada prieš tai. Aš esu taip dėkingas, kad tai padėjo. Aš taip pat nusipirkau dar keletą Skausmo pieštukų. Aš taip pat turiu sveikatos problemų, viena iš pagrindinių yra skausmas alkūnės sąnariuose. Pain Pen siūlo tam tikrą laikiną pagalbą, todėl ši priemonė dažnai yra su manimi ir tai padeda pamiršti apie mane kamuojantį skausmą.
Pagarbiai
Aleksandras Vaisas, 2016 m. Lapkričio 9 d

John Lee

Aš gavau Pain Pen per savaitę ir iki šiol mėgaujuosi teigiamais rezultatais. Mano žmona taip pat jį išbandė ir buvo itin patenkinta, nes ši priemonė sumažino lėtinių susirgimų skausmus. Atrodo, kad tai yra veiksmingiausia priemonė malšinant sąnarių skausmus. Tai yra pakankamai efektyvi priemonė tad aš džiaugiuosi ir drąsiai galiu rekomenduoti tai draugams, žinodamas, kad jiems ši priemonė irgi bus efektyvi ir palengvins įvairių susirgimų gydymą.
Pagarbiai ir ačiū
John Lee Australija, 2016 m. Spalio 10 d

Džimas

Man buvo malonu, kad pagaliau ėjau į savo PO Box vakar vakare ir sužinojau, kad gausiu „savo“ Keshe Pain Pen !!! Per kelias valandas po naudojimo, intensyvus mano dešiniojo kelio skausmas labai sumažėjo iki beveik nejuntamo. Skausmą  aš kentėjau ilgiau nei mėnesį po autoavarijos , kuomet keturias dienas ir naktis  teko praleisti automobilyje, kol mane išgelbėjo.
Dėkoju Jums ir ponui Keshei !!!
Būkite palaiminti !!!
Džimas 2016 m. Rugpjūčio 31 d

Kovas

Pain Pen įsigijau praeitą trečiadienį. Tai jau leido man atnaujinti savo vaistinėlę, pakeičiant keletą kitų preparatų nuo skausmo, tad galiu pasakyti asmeniškai, kad jis man padeda. Visi mano šeimos nariai nori juo naudotis.
Nuolat  naudoju jį nakčiai, naudoju šį prietaisą per visą klubo sąnario plotą, kuriame juntamas skausmas ir vyrauja kiti sutrikimai, ir dėl šios priežasties man yra susilpnėję „vidiniai“ šlaunies raumenys, tačiau panaudojus  Pain  Pen, siruacija labai pagerėjo. Pirmus kartus šią priemonę naudojau šeštadienį ir sekmadienį, o pagerėjimas jau buvo juntamas per 3-4 dienas! Puikus dalykas.
Supratau, kad kiekvienam reikia sužinoti apie Pen ir jį įsigyti ! T. t., Kaip tai geriausias produktas, kuris atlieka magišką darbą, pagal kainos ir kokybės santykį – gydymo trukmė / vartojimo dažnumas – kūnas patiria teigiamus pasveikimo požymius.
Geriausi linkėjimai,
Kovas 2016 m. Rugpjūčio 31 d

Patricija Fadeff

Aš jį daviau (Pain Pen) savo 89 metų dėdei, kuri kamavo nugaros skausmas. Jis sakė, kad  jau gali dirbti, ir jis nejaučia daugiau nugaros skausmo ir grąžino jį man šiandien. Aš dar neturėjau galimybės išbandyti šios priemonės.
Patricija Fadeff, 2016 m. Rugpjūčio 26 d

Sara Chambers

Mano draugo „Pain Pen“ pagydė mano kairėje pusėje juntamą pečių skausmą ir patemptą raištį. Aš kentėjau skausmą maždaug 7 savaites, o po 3 masažo serijų vis dar nebuvo juntamas pagerėjimas. Aš negalėjau nieko pakelti ir negalėjau judinti rankos aukščiau pečių lygio.
Panaudoju „Pain Pen“ ne ilgiau kaip 15 minučių. Kitą rytą aš prabudau, o pečių srityje buvo juntamas palengvėjimas. Nebuvo skausmo, kuris kamavo mane visą savaitę. Kaip galite įsivaizduoti, buvau labai sužavėta !
Pagarbiai,
Sara Chambers 2016 m. Liepos 28 d

Philipas Branagas

Gerbiami Dr. Presser,
Norėčiau padėkoti jums už tai, kad suteikėte man Pain Pen, ir norėčiau padėkoti ponui Keshe ir visiems nuostabiems žmonėms, kurie dirbo šių technologijų kūrimo srityje.
Jau porą metų kenčiu nuo gana stipraus kairiojo kelio skausmo. Praėjusiais metais turėjau gultis į ligoninę kelio artroskopijai, išvalyti kelio sąnario fragmentus ir meniskus.
Laimei, kad prieš kelias savaites mano Pain Pen atkeliavo ir nors aš ir nebuvo tikras vadovaudamasis instrukcijomis, ar tai man padės, tačiau vis gi panaudojau Pen kelių srityje, o kartais ir įmerkiu Pen į stiklinę su vandeniu ir palieku per naktį ir suvartoju vietoj rytinio vandens.
Aš taip pat per ilgą laiką sirgau sunkia depresija ir PTSS, o per pastaruosius keletą savaičių skausmas gerokai sumažėjo, kartais apskritai nejuntu skausmo, ir aš įgyjau daugiau energijos, kuri maniau, kad man yra nebeįmanoma, nes dabar padarau 22 tsispausdimus per dieną ir nueinu 10000 žingsnių per dieną ir visa tai prieš tai neturėjus intensyvesnės fizinės veiklos. Man 50 met ir turiu viršsvorį, ir man to tikrai reikėjo ir jaučiu teigiamus rezultatus. Dėkojame už jūsų paslaugą.
Ačiū ir nuoširdžiai dėkoju visam fondui.
Philipas Branagas 2016 m. Rugsėjo 9 d

Anielle

Labas Richardas,
Keletą metų kenčia nuo nepailsinčių kojų sindromo. Man kovoti su šia liga niekas nepadėjo ir, kaip žino bet kuris iš mūsų, tai yra kančia, net naktį miegodavau labai sunku. Tačiau mano pirmasis žingsnis buvo naudoti Peną tose kojos srityse, kurios buvo juntamas skausmas ir, mano nuostabai, jis praėjo. Šią priemonę naudodavau nakčiai ir skausmas iki šiol negrįžo.
Dabar naudoju jį ir kitose srityse, ypač kojų ir rankų, visų pirma aš sutelkiu dėmesį į tuos „skausmingus“ taškus, kuriuose reikia sumažinti skausmą. Taigi, aš esu labai patenkintas tuo.
Aš pastebėjau, kad su laiku galiu pajusti, kad energija išsiskiria iš Peno.
Pagarbiai
Anielle liepos 31-2016

Bernice

Leidausi vaistus nuo skausmo 3 savaites.  Tačiau aš kartais malšinau skausmą su“Pen“ priemone ir tik stebėjau kaip ši priemonė daro stebuklus.
Man tai sureguliuoja mano energetiką, ir aš pastebėjau didelį teigiamą poveikį.
Aš daviau juo pasinaudoti draugams, kurie patiria skausmus ir vienas draugas buvo taip sužavėtas, kad net ir jis užsisakė vieną sau, nors jis dar negavo savo užsakymo. Aš gyvenu Bermuduose 9 mėnesius per metus, tai yra mano pagrindinė gyvenamoji vieta, o  JAV gyvenu vasarą tris mėnesius.
Aš turiu pacientų Bermuduose ir šią priemonę naudosiu tiems, kurie norėtų, kad aš šia priemone juos gydyčiau, nes tai yra papildomoji ir alternatyvi medicina.
Manau, kad Pen yra paprasta naudoti, o rezultatai yra stebinantys. Aš nešioju jį su savimi visur, kur einu,kad pasinaudoti,  jei man netikėtai  jo prireiktų.
Daugelis žmonių yra skeptiški. Tai yra jų pasirinkimas; Tačiau jei jie nori tai išbandyti, jie gali pajusti poveikio.

Bernice 2016 m. Liepos 20 d

Wendy

Labai ačiū už puikų darbą. Aš kartais naudoju švirkščiamą priemonę ( Lašus – Plazma Gans Drops ) nuo skausmo ir jaučiu teigiamus pokyčius burnos srityje, išgerdama per naktį vandenį pastebėjau, kad dingo dantų griežimas ir danties nervo skausmai.
Pagarbiai,
Wendy 2016 m. Rugpjūčio 15 d

Susana Fairley

Gerbiami Dr. Presser,
Noriu gyventi sveikai, tačiau keletas mano kairės šlaunies  bei gaubtinės žarnos pažeidimų  sukelia uždegiminius procesus klube ir sąnariuose.
Aš nusipirkau ši skausmo pieštuką ir naudojau ant klubo penkis kartus per dieną, kaip nurodyta ant pakuotės, taip pat įdedu šią lazdelę į stiklinę vandens nakčiai ir tokį vandenį geriu kiekvieną rytą. Labai sumažėjo uždegimas bei skausmas, ir tai man labai padėjo. Per pastarąsias porą savaičių aš supratau, kad net nesinaudojant Pen keletą dienų, galima šią priemonę palikti vienai ar dviems dienoms geriamojo vandens stiklinėje ir nuolat gerti šį vandenį. Būtent tada aš supratau, kad sumažėjo problemos gaubtinės žarnos srityje, o mano klubo uždegimas yra mažesnis nei anksčiau.
Tada aš gavau jūsų pranešimą apie „Alkalizer“ puodą ir klausiau pridedamo faktinio vaizdo įrašo.  Eureka … Supratau, kad jau naudoju mini „Alkalizer“.
Aš jį pritaikiau prie „Alkalizer“ … pakabinti „Pen“ plastikiniame maišelyje į puodą … tačiau tai nėra labai patogu vartoti, ypač šeimai, todėl užsisakiau kitą puodą ir laukiu kol bus pristatytas.
Jaučiuosi saugi tik su Pain Pen.. Iš tikrųjų aš turiu du, kad galėčiau paskolinti draugams.
Šiuo metu jį naudoja mano šešiolikmetis draugas, kuris sužeidė klubą.
Ačiū, ponas Keshe.
Susana Fairley, 2016 m. Spalio 28 d

Marija

Labas Richardai, dar viena sėkmės istorija apie Pain Pen.  Mano žentas ir marti  pas mane lankėsi praeitą savaitgalį. Ji turi problemų su keliais ir laukia operacijos. Aš daviau jai pabandyti  Pain Pen ir per keletą minučių jos skausmas praėjo, mano sūnus taip pat bandė jį. Jis turi nugaros problemą ir tai praėjo per keletą minučių.
Mano kelių problemos beveik nebėra ir man dabar vargu ar reikia šios priemonės. Aš dabar šunį vedžioju  daug ilgiau.. Be to, aš vėl pradėjau praktikuotis thai-chi ir či-gong.
Gražios ir geros dienos.
Marija, 2016 m. Lapkričio 4 d

Linda

Gerb. Richard,
Dėkojame už  atsakymą. Aš ir toliau kantriai lauksiu Pain Pen.  Laimei, man pasisekė pasiskolinti Pain Pen iš labai gero draugo. Kol kas mano turima priemonė  labai naudinga po nelaimingo atsitikimo sode, ir aš ją net paskolinau geram draugui  dėl jo nugaros problemų, taip pat paskolinau sodininkui irgi dėl nugaros problemų, savo partnerio podagrai gydyti (teigiamas rezultatas) ir  savo pačios  klubo problemoms !
Laiminu visus.
Linda 2016 m. Lapkričio 4 d

Marija

Gerb. Richardai, užsakiau savo vyrui Pain Pen, ir noriu pasakyti apie šio produkto poveikį.
Jis kentė nugaros skausmą pastaruosius 35 metus ir daugelį metų naudojo nuskausminamuosius, tokius kaip kodeino fosfatą ir tramadolį. Tačiau vos panaudojus šią priemonę, skausmas praėjo vos po keleto minučių.
Aš laukiau kol galėsiu parašyti jums, nes norėjau įsitikinti, kad poveikis tęsis. Nors jis vis dar vartoja ir kitus vaistus nuo skausmo, tačiau jis vartoja tik pusė dozės nei buvo įpratęs vartoti anksčiau.
Aš taip pat pastebėjau nuotaikos pokyčius; Kai jis naudoja Pen, jis yra daug ramesnis ir labiau bendraujantis.
Turiu problem kelio srityje, tai nėra taip skausminga, kad vartočiau vaistus nuo skausmo, bet skausmas nemalonus, todėl kai panaudjau Pain Pen, skausmas praėjo per kelias minutes.
Aš taip džiaugiuosi ir dėkoju M. Keshei ir jo komandai už tai, kad pradėjo gaminti šią nuostabią technologiją, taip dėkingas, Richardai Jums, kad prekiaujate šia priemone.
Ačiū jums visiems dėkingas už susigrąžintą energiją ir už galimybę vėl atlikti kai kuriuos darbus, tokius kaip vairuoti savo automobilį, be kaltės jausmo  apšildyti bei apšviesti savo namus žiemą, bei nesijaudinti dėl sąskaitų.
Su pagarba,
Marija, 2016 m. Spalio 23 d.

Bente

Gerb. Richard,
Aš tik noriu jus informuoti, kad esu labai patenkinta produktais, kuriuos siuntėte prieš kurį laiką („Pain Pen“ ir „Pain Pad“). „Pain Pad“ man buvo puiki pagalba nugarai, kuri jau daug metų smarkiai nukentėjo. Aš naudoju jį porą valandų kiekvieną dieną ir yra buvo puiki pagalba.
Aš dar neturėjau galimybės naudoti Pain Pen pilnavertiškai; Tačiau tai padėjo man visiškai pašalinti saulės dėmes ant rankų, tiesiog patepdamas „Pen“ ant dėmes. Aš pastebėjau, kad tai gana įdomu, nes negalėjau rasti kito produkto, turinčio tokį patį poveikį.
Pagarbiai,
Bente, 2016 m. Gruodžio 17 d

Jane-R Lightner

Aš užsisakiau Pain Pen ir Pain Pad, ir gavo abu ….. tai malonus siurprizas !!! Aš buvau pamaloninta.
Aš atidaviau savo nuskausminamųjų tūbelę draugei, negalinčiai įsigyti šios prekės šiuo metu; dabar Ji yra labai dėkinga man … ji tiesiog myli šią priemonę!
Dabar turiu pakeisti savo Pain Pen; Man to tikrai reikia, taigi, aš įsigyjau du (2) tuo atveju, jei kitas nepasiturintis draugas paprašytų ir turėčiau atiduoti.
Labai ačiū, kad esate prieinami!
Jane-R Lightner
Dar kartą ačiū!!!! 2016 m. Lapkričio 4 d

Marija

Jau pusantrų metų aš kenčiu nuolatinius skaudžio skausmus vienoje virškinimo trakto dalyje, taip taip viršutinėje nugaros slankstelių dalyje.
Kadangi nepatartina naudoti Pain Pen nugaros smegenų srityje, todėl galėjau ją taikyti tik apatinėje stuburo dalyje keletą dienų, bet nebuvo juntama didelių pokyčių.
Perskaičiusi vieną iš atsiliepimų, pradėjau jį naudoti ant kojos refleksologijos taško, kuris yra jungiamojoje dalyje su nykščiu.
Pagerėjimas buvo juntamas jau panaudijus keletą kartų, o po trečiojo, tą pačią dieną, dar labiau atslūgo skausmas.
Net negaliu apsakyti kaip myliu myliu savo Pen!
Jūsų,
Marija, 2016 m. Spalio 18 d

Vakar mes pietums valgėme „Sushi“ / „Sashimi“, o vakare mano partnerį užklupo pilvo skausmai. Aš pasiūliau Pain Pen, ir mažiau nei 2 min skausmas praėjo.
Marija, 2016 m. Lapkričio 25 d

P. K.

Marilinas 2016 m. Liepos 12 d
Turėjau savo priemonę nuo skausmo 2 dienas. Aš stebiuosi rezultatais !!!
Kaip ilgą laiką turintis sveikatos problemų-  RA (reumatoidinis artritas) … 30 metų … Mane kamavo skausmai nugaros / kelių ir riešų srityse.  Mano judesiai ir fizinių darbų atlikimas,-  buvo itin riboti.
Visuomet ieškojau alternatyvios pagalbos, o ne farmacijos vaistų, taigi mano pasirinkimas buvo Pain Pen. Rezultatas buvo juntamas beveik akimirksniu, kuoment riešus galėjau pasukti be skausmo.
Kojų srityje rezultatai buvo irgi juntami. … Dabar naudoju po 1 minutę kiekvieną dieną keliuose vietose aplink šias sritis … Esu absoliučiai dėkingas!
Carol James 2016 m. Liepos 13 d
Aš gavau savo vaistus nuo skausmo iš Pain Pad.
Aš padėjau abu skausmo malšintojus į stiklinę vandens ir palikau kelioms valandoms; Tada gėriau šį vandenį. Mano problema buvo didelis kraujospūdis, kuris po šio vandens vartojimo labai sumažėjo.
Mane taip pat kamavo sąnarių skausmai, kurį gydžiau šiais vaistais nuo skausmo.
Linkėjimai,
PK, 2016 m. Gruodžio 6 d

Anonimas

Labas Richardai,
Įdomus Lindos pasakojimas, nes aš naudoju savo priemonę nuo skausmo panašiu būdu – vienintelis skirtumas yra tai, kad aš naudoju tai kojoms ir padams. Kadangi mano probleminė sritis yra sinuso / ausų sritys, o naudoti Pen Pen akių ir smegenų srityse nepatartina, todėl aš nusprendžiau naudoti plazmos energiją ant savo nykščių, kad sužinočiau, ar tai gali turėti įtakos gydant sinusus . Žinoma, kad nenutiko stebuklingas išgijimas, bet jis sugebėjo sušvelninti diskomforto pojūtį, kai man to labiausiai reikėjo.
Kitas atvejis: praėjusią  savaitę suvalgiau  per daug riebaus maisto ir dėl to atsirado virškinimo sutrikimai, todėl įtaisą „Pain Pen“ naudojau skausmo židinio srityje ir stebėtinai, per keletą minučių pilvo pūtimas išnyko! Vou, aš tikrai nebuvau radęs sprendimo spręsti šiai sveikatos problemai, todėl rekomenduoju šią priemonę.
Be to, mėlynės, kurios buvo plazmos srityje ir buvo veikiamos Pain Pen išnyksta greičiau. Kas to nenorėtų?
Mano sūnus teigia, kad „Pen“ yra tobula priemonė , kaip  taškų suaktyvinimo terapijos įrankis. Bandant  nusileisti į gilesnes, labai įtemptas raumenų audinių sritis, tai nėra lengva daryti su pirštais, taigi reikalingas tam tikras įrankis. Pain Pen tam puikiai tinka. Žinoma, mes pastebėjome, kad Peno sukurtas plazmos laukas taip pat padeda atsikratyti skausmingos įtampos jo paveiktuose raumenyse, todėl jo atveju,  iš tikrųjų atliekamas dvigubas darbas.
Būtų įdomu sužinoti, kokiais kitais būdais šis mažasis perlas gali daryti gerą. Galite būti tikri, kad mes ir toliau išbandysime savo ribas, kad sužinotume, ar jis egzistuoja Ačiū, Richard! Demitra liepos 22-oji, 2016
1998 m. Susirgau Laimo liga, tai nutiko kuomet persikėliau iš miesto į kaimą. Aš atsisakiau man pasiūlytų antibiotikų, nes tuo metu jie sakė, kad Laimo liga yra virusas. Mes dabar žinome, kad tai yra spirochetos. Aš patyriau stiprų skausmą ir galiausiai buvau paralyžiuotas. Aš negalėjau dirbti, iširo santuoka ir parvykau gyventi su mama, norėjau atsisveikinti su savo vaikais ir mirti. Po mano dietos pasikeitimo, skydliaukės medikamentų vartojimo ir aliejaus mišinių panaudojimo aš sugebėjau pakankamai vėl prisikelti į pasaulį. Dauguma mano skausmų dingo, kaip galvos skausmas, bet vis tiek jutau nuolatinius sąnarių, pečių, riešų, kelio ir kulkšnių skausmus. Aš visada atsisakydavau vaistų nuo skausmo. Taigi, kai aš perskaičiau apie Keshe Pain Pen, aš užsisakiau jį. Aš jį naudojo tik kelias savaites, bet pastebėjau skirtumą jau pirmąją naktį po naudojimo.
Aš galiu vaikščioti ir užsiimti sodininkyste be skausmo. Aš naudoju šią priemonę nuo skausmo ryte ir tada prieš miegą. Aš naudoju jį pečių, riešų, kelių ir kulkšnių srityse ir ant kiekvienos vietos 45 kartus.
Aš miegu nepriekaiškingai gerai, nes pragaištingas skausmas, kuris mane kamavo kiekvieną vakarą, praėjo. Tai gana neįtikėtina, bet tiesa. Nekantrauju pamatyti, kol pamatysime, ko dar sukurs Keshe fondas.
Ačiū,
Meilės ir šviesos

Fredas Hicksas

Nuostabu, aš turiu omeny Nuostabu. Pain Pen tikrai veikia. Aš naudoju jį jau savaitę. Dabar  mano nugaros skausmas praėjo. Aš naudoju vieną kartą per dieną, ryte, tai užtrunka 40 sekundžių, o skausmas, kurį aš turėjau dvidešimt metų, vis silpnėja ir silpnėja. Aš iš bandžiau pirmiausiai ant alkūnių ir kelio, ir tai tikrai veikia. Aš nežinau, kaip tai veikia, bet tai tikrai veikia. Net tada, kai oras subjursta, tai mano nugaros skausmas ima stiprėti dar dažniau,dabar  to nebėra. Aš toks dėkingas už šį paprastai naudojamą įrenginį, visi turėtų turėti po vieną. Mano žmona buvo nustabinta rezultatu vos aš tik pradėjau naudoti. Dar kartą ačiū.
Prašau pranešti, kaip pradėsite pardavinėti į elektros tinklą jungiamus įrenginius, nes man tai padėtų sumažinti išlaidas už elektrą. Aš esu pensijinio amžiaus, o sąskaitos už elektrą sudaro 90% mano mėnesio komunalinių išlaidų. Dar kartą dėkoju, aš esu amžinai dėkingas už jūsų pagalbą mano nugarai.
Fredas Hicksas 2016 m. Rugpjūčio 17 d

Linda M. Miller

Gerbiamas Dr. Presser!
Aš esu maloniai nustebinta. Jau 4 diena. Paskutinius du rytus aš pabudau be skausmo. Išlipimas iš lovos yra nebe skausmingas.
Vakar skausmas užklupo vėl, taigi vėl naudoju „Pen“.
Šiandien skausmai nugaros srityje tiesiog praėjo. Tai neįtikėtina. Artritas nuo kaklo iki juosmens, įskaitant įgimtus klubo ir stuburo skausmus, dabar esu išsilaisvinusi nuo bet kokio skausmo.
Aš iš tikrųjų apgenėjau du nedidelius medžius ir šį rytą iššlaviau kiemą ir dabar sėdžiu čia, žiūrėdama į žiniatinklį, be vargo, kuris paprastai būna skausmingas užsiimant bet kokia fizinie veikla.
Aš net noriu verkti iš laimės.
Konkrečios stuburo problemos mane kamavo keturiasdešimt metų, o artritas pradėjo užkirsti kelią bet kokiai sunkiai fizinei veiklai. Fiziškai aš jaučiausi kaip 67, tačiau tikras mano amžius yra 35.
Aš planuoju grįžti į ankstesnę fizinę būklę Hahahaa. Niekada nežinai . . . .
Aš tikiuosi gauti įtvarą ( PAIN PAD ) , taip pat!
Ačiū, tūkstantį kartų. Ir tūkstantis palaiminimų tau ir Kešės fondui.
Pagarbiai
Linda M. Miller
P.S. Aš nusprendžiau nepasakyti savo vyrui apie pirkinį.
Kai aš iš pradžių kalbėjausi su juo apie p. Keshe ir jo mokymus, jo ištarti žodžiai buvo „Nepirk nieko iš tokių“. Na, gerai tuomet.
Aš toliau skaičiau ir tyrinėjau. Aš sakiau savo vyrui apie Peną šį rytą dar kartą. Jis turi širdies stimuliatorių ir negalės jo naudoti. (Netiesa – tiesiog laikykite jį nuo savo širdies stimuliatoriaus toliau). Tačiau, išgirdęs apie savo sėkmę, jis galvoja apie teniso klubo draugus, kurie kenčia nuo įvairių tenise patirtų sužeidimų ir traumų.
Dabar tai yra didžiulis pokytis. 2016 m. Gegužės 30 d

Ir neseniai iš Lindos:
Noriu, kad žinotumėte, po kelių mėnesių, kai naudojatės Pain Pen ir Pain Pad,  aš vis tiek laimingai juo naudojuosi.
Tiek juosta , tiek ši priemonė nuo skausmo teikia pagalbą, kurios ieškojau, kai buvo susirūpinusi dėl reguliariai vartojančių vaistų nuo skausmo be recepto. Tai jau yra praeitis.
Aš dabar naudoju abu Keshe daiktus taip dažnai, kiek man reikia pagal poreikį, bet ir esu pirmiau minėtų elementų naudotoja ir gerbėja.
Aš įsigijau šiuos daiktus jų nebandžiusi, nes buvo įdomu įsitikinti jų veiksmingumu. Įsigijus beliko stebėti teigiamą poveikį. Dėl to norėčiau padėkoti Kešės institutui.
Žinau, kad ne visiems ši mano istorija patiks, bet tikiuosi tai pagelbės kitiems. Ir kaip manęs kas nors paklaus, iš kur aš gavau šiuos nuostabius daiktus!
Aš jiems pasakysiu su malonumu.
Ačiū jums dar kartą, daug kartų ačiu p. Keshe.
Tu esi mano išgelbėtojas.
Nuoširdžiai,
Linda M. Miller 2016 m. Spalio 30 d

Norite pasidžiaugti su kitais laimingais klientais ir parašyti savo atsiliepimą?
Parašykite mums el. laišką adresu: info@gydymasplazma.lt