BENDRIEJI

Jei norite grąžinti užsisakytas prekes, galite atsiųsti mums produktą ar produktus per 30 dienų nuo jūsų užsakymo gavimo dienos. 

Klientas gali grąžinti Pardavėjui tik tuos produktus, kuriuos Klientas įsigijo anksčiau internetinėje svetainėje.

Pristatymo išlaidos, įtrauktos į originalią sąskaitą faktūrą, nebus grąžinamos, jei yra kitų elementų, išvardytų originalioje sąskaitoje faktūroje, kurios nėra grąžinamos.

PERSIGALVOJUS

Jei pasikeisite savo nuomonę apie pas mus įsigytus produktus, grąžinsime pirkimo kainą arba pasikeisime šiuos produktus šalyje, kurioje jie buvo įsigyti, laikantis šių sąlygų:

Prekė (-ės) turi būti grąžinta per 14 dienų nuo pirkimo kartu su pirkimo įrodymu.

Prekė (-ės) turi būti nenaudota (-os) su visa originalia pakuote. Produktai, kuriems konkrečiai minima negrąžinimo sąlyga, negali būti grąžinami ar keičiami.

Dovanų kuponai, prekių elementai negali būti grąžinami ar keičiami.

Jei prašysite grąžinti pinigus, pirkimo kaina (išskyrus pristatymo mokesčius) jums bus grąžinta, kai mes grąžinsime grąžintą daiktą gamintojui ir patvirtinsime, kad jis atitinka pirmiau nurodytas sąlygas, nebent būtų susitarta dėl kito atvejo.

Kad būtų įvykdytas grąžinimas, produktai turi būti grąžinami mums originalioje pakuotėje, kartu su visomis naudojimo instrukcijomis ir priedais. Produktai visada turi turėti originalias etiketes.

Jūs esate atsakingas už visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu mums, įskaitant bet kokią valiutos keitimą ir (arba) vietinius ar tarptautinius mokesčius.

KLAIDOS ATVEJU

Jei daiktas yra neteisingai apibūdintas, mes įvykdysime savo teisinę prievolę, kuri gali apimti pirkimo kainos ir pristatymo mokesčių grąžinimą arba pakaitinio produkto pateikimą su sąlyga, kad prekė bus grąžinta per pagrįstą laiką su pirkimo įrodymu.

Atkreipkite dėmesį, kad pakeitimo laikas skirsis priklausomai nuo turimų produktų.

GRĄŽINIMO INSTRUKCIJOS PIRKINIAMS INTERNETU

Prašome perskaityti pateiktą grąžinimo ir pakeitimo tvarką, kad užsitikrintumėte, jog jūsų veiksmai atitinka joje išdėstytus reikalavimus.

Kaip grąžinti užsakymą? Pasirinkite pageidaujamą grąžinimo metodą paskambindami mums. Kruopščiai supakuoti savo produktus pasirinktame laukelyje. Įsitikinkite, kad pakuotė yra saugiai uždaryta. Naudokitės užsakymo numeriu arba sąskaitos faktūros numeriu kaip nuoroda į grąžinimo dokumentus.

Jei grąžinsite daiktus iš skirtingų užsakymų, pridėkite šiuos užsakymus į grąžinimo siuntinius.

Kai gausime paketą ir patvirtinsime, kad jis atitinka mūsų grąžinimo politiką, mes apdorosime jūsų grąžinimą arba pakeitimą. Jei yra kokių nors problemų arba jūsų grįžimas neatitinka mūsų politikos, mes susisieksime su jumis ir atsiųsime jums siuntą.

Produktai, kuriuos Klientas grąžino pardavėjui, turi būti adresuotas: UAB SATYA. Į/k: 158800528. PVM: LT100005781718. Adresas: Sodų 3-2, Žiežmariai, Kaišiadorių r. sav. LT 56232.

Primename, kad produktai grąžinami už grąžinančiojo lėšas. Mes pasiliekame teisę priimti ar atsisakyti grąžintų produktų, neatitinkančių čia išdėstytų reikalavimų arba kurie laikomi netinkamais gauti grąžinimo paslaugą.